- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
Ano Hobit měl oproti Pánu Prstenů nechtuně moc CGI, ale kdyby se zůstalo u původně koncepce 1 max. 2 dílů, tak by to tolik nevadilo. Přece jen Hobit má být pohádka a ne Prequel k Pánu Prstenů.
Jinak Matrix bez Nea?? To myslim, ze nebude fungovat...
https://mjforhistmo.files.word… no i když, je pravda že jsem to viděl už dlouho dozadu...nemá tak pestrou zelenou, ale pořád, a hlavně ty šortky, jsou jak malované