- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57
A náš server se jmenuje Fandíme filmu. A fandíme mu tak, jak byl původně natočen, nelíbí se nám, když ho někdo uměle mění (třeba dabingem) a už vůbec se nám nelíbí, že řada lidí nemůže vidět jinou, než takhle zmršenou verzi. A opravdu nevidím důvod, proč by autor článku neměl vyjadřovat vyhraněný názor. To bychom si potom vystačili s tiskovými zprávami, zpravodajskými agentury popřípadě jediným filmovým serverem. To co ty servery odlišuje je právě názorová různorodost a odlišný pohled na věc.
PS: Trošku jsem si četl na wikipedii a člověk se tam dočtě, se si kvůli přehrávajícím dabérům češí myslí, že jsou americké filmy hloupé :-D
Takže speciálně pro tebe ještě jednou: Všechny filmy v s titulky vidět nejde a v poslední době je to čím dál častější jev. Na menší města se titulky často nedostanou ani když jsou. A 3D variantu filmu nelze vidět v původním znění téměř nikdy. To všechno už ale stojí v článku. A naprosto nechápu, proč srovnáváš DVD se zážitkem na plátně. Mícháš jablka s hruškama.
Smutné.