Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City

Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
V dystopickém Los Angeles je na spadnutí robotické povstání.

Frank Miller, to je na poli komiksu jednoznačný pojem a filmoví diváci jej také znají velice dobře. Zfilmování se dočkaly Sin City a 300, jeho Návrat temného rytíře a Daredevil patří také mezi filmaři ke klíčovým inspiracím. Teď se adaptace dočká také Hard Boiled. Děj je zasazený do Los Angeles blízké budoucnosti a hrdinou je výběrčí daní, který jednoho dne zjišťuje, že je ve skutečnosti kybernetický zabiják, spící agent, který čekal na další úkol. Právě on se může stát klíčovou figurou robotického povstání.

V minulosti film měli režírovat David Fincher, Mukunda Michael Dewil nebo samotný Frank Miller. V současnosti však projekt pro Warner Bros. vyvíjí scenárista a režisér Ben Wheatley. Ten na sebe upozornil Seznamem smrti a aktuální mezinárodní festivaly promítají jeho krimi komedii Free Fire. Studio by rádo v hlavní roli vidělo Toma Hiddlestona, který s Wheatleym natočil High Rise. Film pro Warnery produkční společnosti Solipsist Films a Hollywood Gang, přičemž ta první se podílela na Sin City, druhá na 300. Autorem výtvarné podoby komiksové předlohy je Geof Darrow, který dělal artworky pro Matrix.

Komiks vyšel i u nás pod názvem Drsná škola a to v unikátní restaurované podobě, která vznikala v Česku a trvala přes dva a půl roku.

Zdroj: Deadline

Galerie: 7

Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu Hard Boiled: Tom Hiddleston jako kyborg od autora 300 a Sin City | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest