Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy

Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu
Sony Pictures Releasing
Zobrazit další 4 obrázky
Poslední Resident Evil zveřejňuje upoutávky jako na běžícím pásu. Pokud jste lační po nových záběrech, tak směle do toho.

Resident Evil: Poslední kapitola nás zásobuje ukázkami v celkem hojné míře, ale jen abychom se měli v kině pořád na co těšit a nevystřílí všechny ty nejlepší momenty už teď. Mezinárodní trailer možná není tak divoký, jako trailer z newyorského Comic Conu, ale na nové záběry je výživný více než dost. Alice (Milla Jovovich) se vrátí postřílet zombíky do českých a slovenských kin 21.1. a do té doby o nějaký ten další trailer nebo televizní spoty ještě určitě zakopneme. A to nepočítáme, že se objeví několik klipů z filmu.

Děj těsně navazuje na závěr Resident Evil: Odveta. Potom, co Wesker podrazil Alice ve Washingtonu, je lidstvo v posledním tažení. Alice je jediný přeživší toho, co měla být poslední bitva lidstva proti nemrtvým hordám. Teď se musí vrátit tam, kde noční můra začala, do Racoon City. Tam organizace Umbrella shromažďuje síly pro svůj konečný úder proti posledním přeživším apokalypsy. V závodě s časem Alice spojí síly se starými přáteli i nečekaným spojencem, aby se pustila do boje s hordami nemrtvých a novými zmutovanými monstry. Potom, co ztratila své síly a připravuje se na útok Umbrelly, čeká Alici její dosud nejtěžší dobrodružství, když bojuje za záchranu lidstva, které je na pokraji vyhynutí. Datum české premiéry a slovenské premiéry je stanoveno na 26. 1. 2017.

Resident Evil: Poslední kapitola

26.01.2017 | Francie, Kanada, Německo, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Horor
Info o filmu

Galerie: 5

Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu Resident Evil 6: Nový trailer odhalil řešení celé katastrofy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest