Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce

Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Natáčení JL vrcholí na Islandu, herci sdílejí nové fotky. A ve filmu by se mohl objevit "Jimmy Olsen".

Po tom, co skončila hlavní část natáčení Justice League v ateliérech v Londýně, se část štábu přesunula ještě na Island, aby tam pořídila pár exteriérových záběrů. Už dříve jsme se dozvěděli, že na místě jsou Ben Affleck a Jason Momoa, přidávají se ale další. Dle dostupných informací na severu točí také Gal Gadot (Wonder Woman), Willem Dafoe, který dostal roli atlantského poradce Vulka a Amber Heard, jež hraje Aquamanovu manželku Meru. Právě ji si můžete prohlédnout dole v galerii, a to jak ve formě prvotní skici či detailního artworku, ale především na první fotce, na níž herečka oblékla svůj kostým. V komentářích určitě dejte vědět, jak se vám Mera líbí.

Dále jsme z Islandu dostali několik fotek s Jasonem Momoou, který nasdílel také krátké video ze svého superhrdinského tréninku. A na závěr taková maličkost. Marc McClure, který si před lety zahárl Jimmyho Olsena ve filmech s Christopherem Reevem, naznačil, že by mohl mít cameo v Justice League. Že by nám chtěl Zack Snyder vynahradit, že aktuální verzi Jimmyho Olsena zabil v Batman v Superman asi po pěti minutách filmu?

Poháněný obnovenou vírou v lidstvo a inspirovaný Supermanovou vznešenou obětí, se Bruce Wayne za pomoci nového spojence, Diany Prince, postaví ještě většímu nepříteli. Společně Batman a Wonder Woman dávají dohromady tým nadlidí, který se postaví proti nově probuzené hrozbě. Avšak navzdory zformování bezprecedentní ligy hrdinů (Batman, Wonder Woman, Aquama, Cyborg a The Flash), může být na záchranu planety, která čelí útoku katastrofických rozměrů, už pozdě.

V hlavních rolích snímku Justice League hrají Hrají Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J.K. Simmons a Willem Dafoe. Režíruje Zack Snyder podle scénáře Chrise Terria. Datum české premiéry je stanoveno na 16.11. 2017.

Zdroje: IGN, DV, Argus, Superman Homepage, Jason Momoa

Justice League

17.11.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu Justice League: Aquamanova žena Mera na první fotce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest