Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu

Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
James Bond a Aaron Cross spojili síly, aby vám přinesly čerstvou foto novinku. AKTUALIZACE: První videoblog ke Skyfallu.

AKTUALIZOVÁNO: První videoblog režiséra Sama Mendese je tady. Bohužel, oproti videím, které točí Peter Jackson je to celkem slabota, Mendes akorát minutu a půl tlachá o tom, jak má Bonda rád a jak na něm vyrůstal. Tedy takové ty promo řečičky, které slýcháme před naprostou většinou velkých blockbusterů. Nejzajímavější z celého videoblogu je tak tvrzení, že Skyfall sice samozřejmě bude především velkolepou zábavou, ale také se pokusí něco vypovídat o dnešním světě. Což zní velmi dobře, inteligentních blockbusterů není nikdy dost! Video bylo uveřejněno na Bondových oficiálních stránkách.

V posledním čísle magazínu Empire se neobjevily nové fotografie pouze z Mužů v černém 3, ale také jedna z nového Bournea, na které Jeremy Renner nebezpečně proklouzává úzkou uličkou. Víme, na novinku to není nic moc a tak ruku k dílu přiložil také agent nejslavnější, James Bond. Na oficiálním Facebooku filmu Skyfall byla zveřejněna další fotka z fotka z natáčení, tentokrát s Judy Dench a režisérem Samem Mendesem. A pozor, zítra se máme těšit na první filmový videoblog, tak doufejme, že to bude podobný nářez, jaký nám skoro rok servíruje Peter Jackson z natáčení Hobita. Kromě oficiální fotografie najdete v galerii také několik obrázků z natáčení, na kterých Judy Dench zrovna natáčí scénu s obřím jeřábem na výrobu deště. Snímky v ulicích Londýna ulovil fanouškovský server mi6-hq.

 

Skyfall: Videoblog #1

Galerie: 7

Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu Špioni fotí: Nové obrázky z Bourne Legacy a Skyfallu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest