Marvel uzavřel sobotní program v největším sále na Comic-Conu v San Diegu, v takzvané Hale H. A počínal si jako rocková hvězda, která uzavírá hudební festival a ví, že má dav v hrsti. Studio začalo s více než čtvrthodinovým zpožděním, z pódia byly odneseny stoly, které jsou jinak na všech panelech a zůstaly jen filmové židličky. Během prezentace se používaly lasery, hologramy, kouř a postranní obrazovky, které dosud užíval jen Warner. A ještě skrz svoje webovky Marvel oznámil, že nebude žádná videa uvolňovat online. Jen několik hodin po tom, co Warner rozsekal internet, když zveřejnil úplně všechny trailery, které letos na Comic-Conu ukázal. Když se konečně zhaslo, Marvel pustil fanouškům video s rekapitulací posledních událostí a následně odhalil nové logo a novou znělku, ke které složil hudbu Michael Giacchino. Tady je:
Studio se posouvá vpřed. Před jeho filmy uvidíme v kinech nový vizuál a uslyšíme úspěšného hudebního skladatele.
Galerie: 2
Komentáře 15
David007
| 24.07.2016 15:41
| 0 0
:D :D :D Jo, ja si taky říkal, že jsem se sekl :D :D Tak to sorry
- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57