Santa je úchyl 2: Kdy bude mít premiéru?

Santa je úchyl 2: Kdy bude mít premiéru? | Fandíme filmu
Billy Bob Thornton prozradil několik podrobností o pokračování svého eRkového hitu a chystá film o životě s Angelinou Jolie.

Jak už jsme psali minule, "Úchyl Santa" na konci svého prvního filmu balancoval velmi precizně na hraně polepšení, kdy na jednu stranu ukázal nějaké emoce, ale přitom v jádru zůstal dost velký sviňák na to, aby se divákům nezprotivil. Ve druhém díle se tahle rovnováha může jedině pokazit, protože Santa buď zákonitě musí jakýkoliv vývoj z minula ignorovat a zbytečně se opakovat, nebo přespříliš vyměknout. Nebo snad existuje nějaká třetí cesta? Thornton na festivalu v Berlíně prozradil novinářům, že scenárista momentálně "vychytává poslední mušky". Nu, uvidíme. Také z toho ale vyplývá, že se studio konečně definitivně rozhodlo, kterého ze dvou scenáristických kandidátů (Johnny Rosenthal a John Phillips) uplatní a kterého vyhodí. Na veřejnost se ale bližší podrobnosti nedostaly, stejně jako se stále neví, kdo bude film režírovat.

V létě bude Billy Bob Thornton natáčet roadmovie And Then We Drove (A pak jsme jeli), která bude částečně inspirována jeho divokým vztahem s Angelinou Jolie, což by také mohla být zajímavá podívaná, ale už na podzim by měl mít čas na druhého Santu, tak aby se stihla premiéra na Vánoce 2013.

Zdroje: Variety, Indiewire

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest