Smrt ve tmě: Nový horor od režiséra Evil Dead

Smrt ve tmě: Nový horor od režiséra Evil Dead | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
Parta zlodějíčků si ukousla příliš velké sousto, když se pokusí vykrást dům slepého muže, opředeného zkazkami. Koukněte na dva atmosferické trailery.

Fede Alvarez před několika lety natočil remake Evil Dead. Nějakou dobu se mluvilo o dvojce, místo toho však Alvarez natočil svůj vlastní námět, Smrt ve tmě (Don’t Breathe). V lehce hororovém thrilleru se skupina mladých zlodějů vloupá do domu slepce. Tam doufají, že najdou tak velkou kořist, že se konečně vyhrabou z chudého života v umírajícím Detroitu. Místo toho zjišťují, že slepec je daleko nebezpečnější, než byste čekali.

Dva zveřejněné trailery mají vydařenou atmosféru a vypadá to, že by nám snímek mohl nabídnout napínavou hru kočky s myší. Uvidíme, jestli se napětí podaří udržet po celou stopáž, jeden dům je přeci jen poměrně omezené hřiště. Scénář s Alvarezem napsal Rodo Sayagues (Evil Dead), v hlavních rolích hrají Jane Levy (Evil Dead, Suburgatory), Dylan Minnette (Zmizení, Agenti S.H.I.E.L.D.u), Daniel Zovatto (Fear the Walking Dead, Neutečeš) a Stephen Lang (Avatar). Datum české premiéry je stanoveno na 1.9. 2016, datum slovenské na 25.8. 2016.

Smrt ve tmě

12.03.2016 | USA
Krimi, Thriller, Horor
Info o filmu

Galerie: 3

Smrt ve tmě: Nový horor od režiséra Evil Dead | Fandíme filmu Smrt ve tmě: Nový horor od režiséra Evil Dead | Fandíme filmu Smrt ve tmě: Nový horor od režiséra Evil Dead | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest