Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru

Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 8 obrázků
Režisér Veřejného nepřítele č.1 se pustil do klasického příběhu o prohnilém otci, který se pokusí vykoupit záchranou své nevinné holčičky.

Má ještě cenu sledovat kariéru Mela Gibsona? Kdysi velmi populární představitel Martina Riggse nebo Maxe Rockatanskyho v posledních letech střídal slabé a ještě slabší role a z jeho nedávných úloh zaslouží pochvalu snad jen výkon ve třetím díle Expendables. Teď se Mel bude snažit napravovat svou reputaci v novém snímku z americko-francouzské produkce s názvem Blood Father (do češtiny přeloženého jako Ve jménu krve). A pomáhat mu v tom bude třeba William H. Macy (Fargo, Jurský park 3).

Gibsonův hlavní hrdina jménem John Link je bývalý člen nechvalně proslulého motorkářského gangu Hells Angels, kterého zrovna pustili z vězení. Svobody si však neužije příliš dlouho, když ho o pomoc požádá jeho odcizená osmnáctiletá dcera Lydia, která se dostala do problémů s drogovými dealery. Její bývalý přítel, drogový magnát, ji obviní z krádeže jeho peněz a je jí v patách. John se i za cenu případného návratu do vězení rozhodne udělat vše, co je v jeho silách, aby dceři zachránil život.

V roli Linkovy dcery se objeví Erin Moriarty, kterou jsme mohli zahlédnout v menší roli v první řadě seriálového hitu True Detective. Z vedlejších rolí se sluší zmínit Elisabeth Röhm (Joy, American Hustle), která ztvárnila Linkovu ženu, nebo Diega Lunu (Mexická jízda, Elysium), který si zahrál hlavního záporáka. Premiéra je ohlášená na březen, ale podle zákulisní šuškandy se snímku dočkáme až někdy v létě. Film natočil Jean-François Richet, který má za sebou slušné Přepadení 13. okrsku a velmi dobrého Veřejného nepřítele č.1.

Příběh akčního thrilleru zní sice tak trochu jako ztělesněné klišé, jelikož jsou ale filmy ze staré školy tak trochu naše slabina, budeme Blood Father sledovat, a když se objeví nějaký trailer, budeme vás informovat. Zatím pro vás máme video z natáčení a fotky. Ty najdete dole v galerii.

Zdroje: Dennis Moriarty, William H. Macy, TeaserTrailer.com, Wild Bunch

Ve jménu krve

12.08.2016 | USA, Francie
Akční, Thriller
Info o filmu

Galerie: 9

Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu Blood Father: Mel Gibson hledá vykoupení a zachraňuje dceru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest