Deadpool: Nejlepší trailer na trailer v dějinách

Deadpool: Nejlepší trailer na trailer v dějinách | Fandíme filmu
Několikavteřinové ochutnávky trailerů jsou zlo. Deadpool si naštěstí dělá legraci i z tohohle fenoménu. AKTUALIZVÁNO o další teaser

AKTUALIZACE: Objevil se ještě jeden teaser, přidáváme jej do playlistu.

Trailery na trailery. Většina z nás jen při vyslovení tohohle konceptu obrací oči v sloup, ale stejně si je nakonec poctivě pustíme, protože se prvních ukázek z očekávaných filmových pecek prostě nemůžeme dočkat. Jen výjimečně s trailerem na trailer studia pracují nějak zajímavě. Marvel to zkusil u Ant-Mana, když úvodní teaser nabídl v mravenčí velikosti, a teď je tu Fox s ochutnávkou Deadpoola. Místo několika sekund ze zítřejší několikaminutové upoutávky na to jde prostořeký mariňák v masce úplně jinak, když si nejdřív dělá legraci z trailerového hlasu, následně vynadá Foxu za to, jak jej minule zprasil, a pak nám slíbí, že až zítra uvidíme skutečný trailer, bude to paráda. Můžeme jen doufat, že smysl pro humor Deadpoolovi vydrží i v budoucnu.

Deadpool: Trailer na trailer

Deadpool vypráví příběh nekonvenčního antihrdiny od Marvel Comicsu. Wade Wilson sloužil u zvláštních jednotek, stal se žoldákem a nakonec byl vystaven krutým experimentům, které zesílily jeho schopnost regenerace a vysloužily mu přezdívku Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a temným, pokřiveným smyslem pro humor, se Deadpool vydává na lov muže, který zničil jeho život.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller a Gina Carano. Režíruje nováček Tim Miller, scénář napsali Rhett Reese a Paul Wernick (Zombieland, G.I. Joe 2). Česká premiéra je stanovena na 11.2. 2016.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest