Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát

Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Pokračování Labyrintu působí po první ukázce jako stejná audiovizuální jízda, jako starší bratříček.

Labyrint: Útěk slavil slušný úspěch jak u kritiků, tak u diváků, a tak na sebe druhý díl s názvem Labyrint: Zkouška ohněm nenechal dlouho čekat, což rozhodně není u adaptací fantastických románů pro mládež vždy pravidlem. V závěru prvního filmu se chlapci z Placu dozvěděli, že celý labyrint byl sestrojen jako obří experiment, s jehož pomocí se organizace ZLSN snaží vyléčit nemocný svět. Pokračování navazuje přesně tam, kde první film skončil a chlapci se pozvolna seznamují s pustým světem, sežehnutým na troud.

Jak sami vidíte v prvním traileru, hrdinové ZLSNu nevěří, a tak se na vlastní pěst vydávají ven do pustiny, kde na ně krom písku a vojáků ZLSNu čekají podle režiséra Wese Balla také běsnící nakažení, ne nepodobní zombiím. Upoutávka ukazuje, že film bude opět hodně vizuální, namísto impozantního labyrintu nás akorát čekají o nic méně působivé ruiny civilizace a obří písečné duny. V upoutávce zazní, že labyrint z prvního filmu nebyl jediný, mezi Thomasem a Teresou zjevně zahoří plamen lásky, nebude chybět dynamická akce plná běhání a střelby a dost prostoru zřejmě dostane i vždy zlověstný Aidan Gillen (Hra o trůny), v roli manipulativního Jansona, který chlapce vně labyrintu uvítá. Dole pod trailerem najdete oficiální synopsi, kompletní obsazení a první fotky.

Labyrint: Zkouška ohněm - Trailer s českými titulky

Ve druhé kapitole epické ságy Labyrint čeká na Thomase (Dylan O’Brien) a kluky z Placu jejich dosud největší zkouška. Hledají informace o tajuplné a všemocné organizaci ZLSN a pátrání je zavede do Spáleniště, zdevastované krajiny plné nepředstavitelných překážek. Kluci z Placu spojí síly z bojovníky odboje, postaví se výrazně silnějším jednotkám ZLSNu a odhalí šokující plány, které s nimi organizace má. Režíruje Wes Ball, z prvního filmu se vrací Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee a Patricia Clarkson. Nově obsazení doplní Aidan Gillen, Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel nebo Barry Pepper. Datum české i slovenské premiéry je stanoveno na 17.9. 2015.

Zdroje: EW, Collider, IMP

Galerie: 4

Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát | Fandíme filmu Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát | Fandíme filmu Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát | Fandíme filmu Labyrint: Zkouška ohněm - První trailer a plakát | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest