Želvy Ninja 2: Fotky želváckých vozidel

Želvy Ninja 2: Fotky želváckých vozidel | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
V čem se budou hrdinové v krunýři ve druhém filmu projíždět? Producent Michael Bay se podělil o fotky. Ve filmu si zahraje Tyler Perry.

Želvy Ninja 2 se pomalu připravují a nejnověji na sebe přitáhly pozornost třemi fotkami automobilů, které zveřejnil sám producent filmu, Michael Bay. Na dvou fotkách je viditelně zachycen nový želvácký náklaďák, na třetí potom jakýsi sportovní vůz o jehož účelu a majiteli zatím nemáme nejmenší tušení. Obsazení filmu rozšířil také Tyler Perry (Zmizelá, filmy s Madeou). Ten si zahraje Baxtera Stockmana, šíleného vědce, který v komiksech a seriálech pracuje pro Trhače a vyrábí pro něj vražedné roboty, tzv. „Mousery“. Ty jsou určeny k likvidaci verbeže z kanálů, později však sám Stockman zmutuje v humanoidní mouchu.

Z prvního filmu se vrací všichni čtyři želváci, tedy Alan Ritchson, Noel Fisher, Pete Ploszek a Jeremy Howard. Zatím nevíme, jestli Ploszka v roli Leonarda opět předabuje Johnny Knoxville, jako se stalo v prvním filmu. Dále se vrací Megan Fox jako April O’Neill, Will Arnet jako Vernon a William Fichtner jako Eric Sacks. Nově byl obsazen také Stephen Amell, jako mstitel Casey Jones. Film opět produkuje Michael Bay, na režisérskou židli usedne Dave Green (Earth to Echo). Scénář napsali Josh Appelbaum a André Nemec, pánové zodpovědní za jedničku. Česká premiéra je naplánována na 2.6. 2016.

Želvy Ninja 2

03.06.2016 | USA, Hong Kong, Čína
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 3

Želvy Ninja 2: Fotky želváckých vozidel | Fandíme filmu Želvy Ninja 2: Fotky želváckých vozidel | Fandíme filmu Želvy Ninja 2: Fotky želváckých vozidel | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest