Jurský svět: Klip odhaluje dynamiku mezi postavami

Jurský svět: Klip odhaluje dynamiku mezi postavami | Fandíme filmu
Chris Pratt a Dallas Bryce Howard se oťukávají, hovoří o novém dinosaurovi a o chování raptorů.

Je tu slíbená nová upoutávka na Jurský svět. Místo traileru představitel jedné z hlavních rolí, Chris Pratt, představil ve vysílání MTV první klip, který odhalil jednu celou scénu. V té se oťukávají dvě hlavní postavy, Owen Grady (Pratt) a Claire Dearing (Bryce Dallas Howard). Oba dva mají slušnou chemii, Pratt spoléhá na rošťácké charisma a postava Howard viditelně nebude v jádru tak napjatá, jak se na první pohled zdá. Oba dva hrdinové přistupují k Jurskému světu po svém. Claire je manažerka, jejím úkolem je dodržovat plán a uspokojovat šéfy. Má pravdu v tom, že umělé dinosaury v zábavním parku ukazovali vždycky. Tak co je na tom, že ten poslední nikdy předtím neexistoval...

Owenovi jsou zisky šéfů u pozadí a na ostrově je zjevně čistě proto, že má rád zvířata. Už z minulosti víme, že ve filmu bude mít určitou kontrolu nad raptory. Jenže jak říká v upoutávce sám ošetřovatel - rozhodně je nijak neovládá, navzájem se respektují. Celkově tedy nejnovější upoutávka slibuje sympatické hrdiny, kteří budou mít něco do sebe, ale také smysl pro humor. Pokud celý film bude mít dostatek nadhledu, rozhodně se nemusíme bát, že bychom počtvrté lezly do úplně stejné řeky.

Jurský svět: První klip

Jurský svět je pokračováním trilogie Jurský park. Děj se odehrává 22 let po událostech prvního filmu, Jurský park (Jurský svět) je už léta úspěšně otevřený pro veřejnost. Diváci však postupně ztrácejí o pravěké tvory zájem, a tak se jim vedení ve spolupráci s genetickými inženýry rozhodne nabídnout ve své pýše uměle vytvořeného, ještě většího a nebezpečnějšího tvora. Ten se ale vymkne kontrole, a tak je třeba park plný návštěvníků urychleně evakuovat. Zach (Nick Robinson) a Gray (Ty Simpkins), synovci ředitelky parku (Bryce Dallas Howard) však zůstali odříznutí někde v hlubinách ostrova. Rázná Claire se s pomocí zvířecího ošetřovatele Owena (Chris Pratt) vydává na jejich záchranu. Režíruje Colin Trevorrow, který napsal scénář společně s Derekem Connollym. Na přípravách se aktivně podílel producent Steven Spielberg. Česká a slovenská premiéra jsou naplánovány na 11.6. 2015.

Jurský svět

12.06.2015 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest