The Lazarus Effect: Olivia Wilde vstane z mrtvých

The Lazarus Effect: Olivia Wilde vstane z mrtvých | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Z přitažlivé Olivie Wilde se sexy očima, se v hororu o vzkříšení mrtvých stane zlá Olivia Wilde se smrtícíma očima. Přehrajte si první trailer.

S hororem The Lazarus Effect se tady u nás nesetkáváme poprvé. Akorát se dříve film jmenoval Reawakening. Výzkumná skupina mediků v něm najde způsob, jak oživit mrtvé díky séru s názvem Lazarus. Započnou pokusy na mrtvých zvířatech. Při dalším experimentu je následkem nehody usmrcena výzkumnice Zoe. I přes morální neshody nakonec Zoe její kolegové přivedou zpět k životu. Krátce po probuzení si však ona i ostatní začínají uvědomovat, že něco není v pořádku. Ze záhrobí přišlo se Zoe i zlo.  

V hlavní roli Zoe se objeví Olivia Wilde. Vedlejší role obsadili Mark Duplass (The League) a další televizní herci. Za prvním celovečerním snímkem stojí režisér David Gelb. Produkuje Jason Blum (Paranormal Activity, Insidious, Očista). Scénář napsali Luke Dawson (Clona) a Jeremy Slater, jenž se podílel no nové Fantastic Four. Americká premiéra je stanovena na 27. 2. a na Slovensko titul dorazí 16.4.. Do české distribuce titul oznámen zatím není.

Trailer neurazí, ale ani nenadchne. Jako jednorázovka na večer film asi neuškodí. V kinech se však při svém skromném rozpočtu dostane do černých čísel, i kdyby se mnoho diváků neukázalo.

The Lazarus Effect - Trailer

Zdroj: Geek Tyrant

Galerie: 2

The Lazarus Effect: Olivia Wilde vstane z mrtvých | Fandíme filmu The Lazarus Effect: Olivia Wilde vstane z mrtvých | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest