Rezistence: První teaser trailer a plakáty

Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu
Lionsgate
Zobrazit dalších 11 obrázků
Pokračování Divergence se pozvolna představuje.

Divergence se sice ani z hlediska kvality ani z hlediska komerčního úspěchu nepřiblížila Hunger Games, přesto patří ve vlně fantastických sci-fi pro mládež k několika málo sériím, kterým se podařilo uspět. První díl možná utržil v kinech „jen“ 288 milionů dolarů, avšak studio Lionsgate do postapokalyptické ságy nenacpalo nijak závratný rozpočet, značka nabrala nové fanoušky, z představitelky hlavní role Shailene Woodley je po úspěchu Hvězdy nám nepřály zatraceně populární herečka a navíc se bude Rezistence (tak se v česku druhá část knižní trilogie jmenuje) promítat ve 3D, což vždycky přihodí něaké ty peníze navíc.

O finanční úspěch se tedy studio bát nemusí, jak to ale bude se samotným filmem? O knižní předloze se říká, že trpí klasickým neduhem prostředních částí, kdy občas působí jen jako spojník mezi zajímavým úvodem a dramatickým závěrem. Navíc dvojku nerežíruje šikula Neil Burger, ale námezdní dělník Robert Schwentke, který střídá průměrné filmy s mizernými. Na jakékoliv soudy je samozřejmě ještě brzy, ale postupně si můžeme začít skládat obrázek z prvních propagačních materiálů. Dole v galerii na vás čeká sada plakátů, avšak aktuálně se objevil především první teaser trailer, který by sice ještě potřeboval zapracovat na efektech, ale jinak je scéna s létajícím domem napínavá, příjemně nebezpečná a vlastně i trochu strašidelná. Prostě noční můra, jak vyšitá. Dejte vědět, jak se na pokračování Divergence těšíte a jak na vás zapůsobil první teaser.   

Rezistence: První teaser trailer

V Rezistenci Tris v ruinách dystopického Chicaga hledá spojence a odpovědi a tentokrát na ni čeká ještě náročnější úkol. Tris (Shailene Woodley) a Čtyřka (Theo James) jsou uprchlíci na útěku, které pronásleduje Jeanine (Kate Winslet), vůdkyně mocichtivých Sečtělých. Čas běží a dvojice musí vypátrat, za co Trisina rodina obětovala své životy a proč vůdcové Sečtělých udělají všechno proto, aby je zastavili. S pomocí Čtyřky se Tris snaží ochránit ty, které miluje, navzdory dřívějším nesprávným rozhodnutím, která ji teď pronásledují. Hrdinové čelí jednomu protivenství za druhým, zatímco odhalují pravdu o minulosti a budoucnosti světa, ve kterém žijí. Dále hrají Ansel Elgort, Jai Courtney, Miles Teller, Zoë Kravitz, Naomi Watts, Maggie Q, Ray Stevenson, Daniel Dae Kim a Octavia Spencer. Režíruje Robert Schwentke (Red, R.I.P.D.), podle scénáře Briana Duffielda a Akivi Goldsmana. Knižní předlohu napsala Veronica Roth, česká a slovenská premiéra jsou naplánovány na 19.3. 2015.

Galerie: 12

Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu Rezistence: První teaser trailer a plakáty | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest