Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech

Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Režisér Francis Lawrence slibuje válečný film a širší zážitek oproti knižní předloze.

Síla vzdoru postupně odhaluje svoje postavy na samostatných plakátech. Před časem jsme viděli vůdce povstání, teď se představuje rovnou komando rebelů připravené do akce. Dole v galerii tak jsou k vidění Messalla (Evan Ross), Castor (Wes Catham), Boggs (Mahershala Ali - House of Cards), Pollux (Elden Henson), Gale (Liam Hemsworth) a Cressida (Natalie Dormer - Hra o trůny). Fanoušci knihy své postavy moc dobře znají, ostatním jsme většinu z nich představili alespoň zběžně ve starším článku. Dále pro vás máme několik slov režiséra Francise Lawrence, který znovu přislíbil, že film (díky rozdělení na dvě části a tudíž dvojnásobné délce) bude mít možnost rozpracovat výjevy, které byly v knihách pouze naznačeny a odehrávaly se paralelně s hlavními událostmi. Svět se otevře, navštívíme řadu nových míst a už v první polovině Síly vzdoru uvidíme ozbrojené střety a začátek války.

Potom, co doslova zničila Hunger Games, se Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) uchýlí do oficiálně neexistujícího Distriktu 13. Pod vedením velitelky Coin (Julianne Moore) a se svými věrnými rádci se pouští do boje za záchranu Peety (Josh Hutcherson) a národa, který je ohromen její odvahou.

Zdroje: Wired, Mockingjay.net

Galerie: 6

Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu Hunger Games 3: Gale a spol. na nových plakátech | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest