Hercules a jeho ženy na nových fotkách

Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
K tomu nový prodloužený spot, ve kterém film pro jednou vypadá docela nabušeně.

Herkules (Dwayne „The Rock“ Johnson) je kus chlapa. Má fousy, křičí, běhá, mlátí kolem sebe kyjem. Prostě je to takový...„chlapák“. Pojďme se ale podívat na něžnější stránku filmu. Zleva doprava jsou v galerii k vidění: Rebecca Ferguson jako princezna Ergenia, zřejmě postava vymyšlená pro film. Tamina Snuka, Rockova sestřenice, taktéž wrestlerka, která ve filmu dostala nějakou menší roli. Ingrid Borsø hraje Atalantu, v řecké mytologii udatnou lovkyni vychovanou medvědicí. Barbara Palvin hraje Antimache, manželku krále Eurysthea, toho, který Herkulovi zadal jeho dvanáct úkolů. A konečně Irina Shayk hraje Megaru, Herkulovu manželku.

Kromě krásných žen pro vás máme také nejnovější plakát a playlist plný aktuálních spotů, ze kterých nejvíc zaujme ten úplně první. Jedná se o minutu dlouho upoutávku, která si nebere vůbec servítky a jako zběsilá stříhá akci, údery a trikové záběry. Rojící se armády nevypadají vůbec špatně a závěrečná scéna s oštěpem je příjemně odlehčená. Pořád mám ale strach, že sebeuvědomělých legrácek a nadhledu bude ve filmu relativně málo, a že všechny smrtelně vážné pasáže budou v kontrastu slabší. Ale rád se budu mýlit, vydařených mytologických filmů není nikdy dost.

Hercules: Nové spoty

Zdroje fotek: Tamina Snuka, IMP Awards, Crave Online

Galerie: 6

Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu Hercules a jeho ženy na nových fotkách | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest