Jupiter vychází: Jak se řídí raketové boty

Jupiter vychází: Jak se řídí raketové boty | Fandíme filmu
Mila Kunis zní v aktuálním klipu jako Penny z Big Bang Theory a Channing Tatum skoro jak Sheldon Cooper. K tomu nová fotka.

Jupiter vychází prozatím patří mezi ty méně exponované filmy letošního léta. Každých pět minut nekoukáme na nové upoutávky, dvakrát za den nás nebombardují nejnovější plakáty a fotky. To se ale nejspíš brzy změní, protože je tu první klip a spolu s ním se dá čekat, že kampaň nabere na obrátkách. Mila Kunis a Channing Tatum v klipu řeší, jak fungují raketové boty a člověk se skoro ptá, jestli na nás náhodou sourozenci Wachowští nechystají další trhlou jízdu ala Speed Racer. Osobně bych takovou alternativu s chutí přivítal. V galerii vás pak čeká aktuální fotka, která působí dojmem, že se těsně po skončení klipu cosi pokazilo a pár se musel dát na zběsilý útěk.

Jupiter vychází: Klip s raketovými botami

Jupiter Jonesová (Mila Kunis) se narodila pod noční oblohou, na které jí znamení předpovídala velkou budoucnost. Teď je Jupiter dospělá a ze snů o hvězdách se musí vzbudit do studené reality každodenní práce uklízečky záchodů a nekonečné série nepříjemných partnerských rozchodů. Teprve když ji na Zemi přiletí vystopovat Caine (Channing Tatum), geneticky vyvinutý (ex)armádní lovec, začne Jupiter pomalu odhalovat, co si pro ni osud nachystal. Její genetický kód ji předurčuje k neuvěřitelnému dědictví, které by mohlo vychýlit rovnováhu kosmu. 

Jupiter má stejný genetický kód jako „královna vesmíru“, která za ní Cainea vyšle proto, aby ji zabil a znemožnil jí tak jakkoliv ohrozit královninu vládu. Caine se však do Jupiter zamiluje a začne ji chránit. Vedle Kunis a Tatuma dále hrají Sean Bean, Eddie Redmayne (Bídníci), Doona Bae (Atlas mraků), James D’Arcy (Atlas Mraků, Hitchcock), Douglas Booth (Noah), Tuppence Middleton (Trance) Tim Pigott-Smith (Alenka v říši divů, Quantum of Solace). Česká premiéra je ohlášena na 31. července, slovenská na 24.7. 2014.

Zdroj fotky: Total Film

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest