Assassin’s Creed má nového scenáristu

Assassin’s Creed má nového scenáristu | Fandíme filmu
Zakuklení Michaela Fassbendera se stále pilně připravuje

Na filmové adaptaci videohry Assassin’s Creed se pořád pracuje, momentálně studio najalo dva nové scenáristy, kterými jsou Adam Cooper a Bill Collage. Oba pánové spolu již v minulosti spolupracovali na nepříliš vřele přijaté komedii Mistrovský plán, ale také na Exodu Ridleyho Scotta, který bude mít premiéru na konci letošního roku. Z jejich dílny vzešel také chystaný restart Kurýra.

Původní verzi scénáře napsali Michael Lesslie a Scott Frank, o Danielu Espinosovi (Snadný prachy, Child 44) se hovoří jako o možném režisérovi. Do hlavní role se stále počítá s Michaelem Fassbenderem a podle posledních zpráv by natáčení mohlo začít letos o prázdninách. Není ale samozřejmě vyloučeno, že úpravy scénáře produkci oddálí.

V herní předloze je hrdinou člověk ze současnosti, který putuje do vzpomínek svých předků, zabijáků v nejrůznějších historických obdobích, a skrz nově nabyté informace pomalu rozkrývá hrozbu katastrofy, která ohrožuje naši současnost. Je ale klidně možné, že ve filmové podobě filmaři současný rámec nechají ležet ladem a zaměří se pouze na atraktivní dobrodružství zakuklených zabijáků, kteří měnili dějiny v dobách křížových válek, vrcholné renesance či americké revoluce. Premiéra filmu je stanovena na 7.8. 2015.

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest