White Bird in Blizzard: Trailer

White Bird in Blizzard: Trailer | Fandíme filmu
Shailene Woodley, která se málem stala příští Mary Jane, hledá svou zmizelou matku Evu Green.

Shailene Woodley, kterou můžeme letos vidět v očekávané sci-fi Divergent, si v letošním roce dala festivalovou zkušenost s filmem Spectacular Now a pravděpodobně se jí zalíbila. Na začátku roku 2014 nám totiž na filmové festivalu Sundance představí ve snímku White Bird in a Blizzard, kde si po jejím boku zahraje Eva Green, jako její matka.

Příběh, založený na novele od Laury Kasischke, vypráví o dospívající sedmnáctileté Kat, která prochází pubertou, tráví čas s přáteli a zamilovává se do kluka od vedle. Náhle jí ale zmizí matka a její život se tak obrátí vzhůru nohama. Nejdříve si myslí, že od nich matka odešla a společně s otcem se snaží pokračovat se svých životech, když ale začne mít živé sny o tom, jak její matka volá o pomoc, začíná v ní narůstat pocit, že se jí stalo něco hrozného a snaží se celému zmizení přijít na kloub.

V dalších rolích uvidíme Christophera Meloniho (Muž z oceli), Gabourey Sidibe (Sedm psychopatů), Angelu Bassett (Pád Bílého domu), Thomase Janea (Punisher) či Shiloha Fernandeze (Lesní duch). White Bird natočil režisér Gregg Araki (Kaboom). Premiéra v Sundance je naplánována na 20.1.. A právě na slovutném festivale se bude rozhodovat o tom, zda o snímek projeví zájem širší mezinárodní distribuce.

White Bird in Blizzard: Trailer

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest