Kořist 2: Ulice New Yorku zaplaví aligátoři

Kořist 2: Ulice New Yorku zaplaví aligátoři | Fandíme filmu
Paramount Pictures
Hororový režisér Alexandre Aja míří do Evropy, aby tu oživil nejlidnatější město Spojených států.

V roce 2019 si v kinech vedl celkem slušně thriller Kořist (Crawl), kde otec s dcerou čelili v zatopeném sklepě na Floridě aligátorům. Před dvěma lety bylo oznámeno pokračování, které se teď v létě konečně začne natáčet.

O ději zatím víme jen tolik, že bude zasazený do New Yorku. Hurikán zaplaví město a do ulic a do kanalizace se dostanou aligátoři. Nevypadá to, že by se měly vrátit původní postavy. Prvními obsazenými herci jsou Mason Gooding a Emily Rudd.

Goodinga můžete znát z Vřískotů 5-7, popřípadě ze seriálu Já, Victor. Rudd vystupovala v sérii Ulice strachu nebo v seriálu One Piece. Jako režisér se vrací Alexandre Aja, který pokračování začne točit ještě tento měsíc v Maďarsku. Scénář spolu s režisérem připravili Jason Harry Pagan, Andrew Deutschman a Gregory Levasseur. Produkuje Sam Raimi.

Titulní foto je ilustrační, z prvního filmu

Zdroj: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2026 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest