Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku

Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 7 obrázků
Strach studií z recenzentů začíná být celkem otravný. I nejnovější záběry z dinosaurů nicméně vypadají k světu.

Včera se konala slavnostní premiéra Jurského světa: Znovuzrození (Jurassic World Rebirth). Bohužel, studio zatím nedovolilo sdílet reakce zavedeným recenzentům. První ohlasy na Twitteru tak tentokrát byly ještě nadšenější, než při slavnostních premiérách bývá obvyklé. Zaznívá, že je snímek skvělý, že dinosauři jsou strašidelní, že Scarlett Johansson i další herci jsou skvělí, případně, že snímek skládá krásnou poctu původnímu Jurskému parku.

Naprosto vůbec nic konkrétního ale z ohlasů nevyčteme. Jsou to pouze obecné superlativy, vyskládané za sebe, aniž bychom získali alespoň trochu konkrétní obrázek toho, co vlastně můžeme od Znovuzrození čekat. Pojďme tedy raději k tomu zajímavějšímu, co se v poslední době urodilo: K novým upoutávkám. Přikládáme hned tři různá videa. Jedno je zaměřené na natáčení na filmový pás. Dnes už to není úplnou samozřejmostí, a pokud si to filmař dokáže prosadit, je slušná šance, že to vzhled snímku povýší. Další video kouká do zákulisí a to poslední zkrátka předvádí scény z filmu. Dole v galerii už na vás čekají také nejnovější plakáty.

Pět let po událostech Jurského světa: Nadvlády se ukázalo, že většina naší planety je pro dinosaury neobyvatelná. Ti zbývající žijí v izolovaných rovníkových oblastech, kde se klima zhruba podobá obdobím v nichž se jim dařilo. V tropické biosféře žijí tři největší stvoření země, moře a vzduchu. V jejich DNA se ukrývá klíč k léku, který bude mít pro lidstvo zázračný přínos s potenciálem zachránit mnoho životů.

Zkušená vůdkyně speciálních operací Zora Bennett je najata, aby dostala tajnou misi na nebezpečný ostrov a genetický dinosauří materiál tam získala. Operativci během výpravy narazí na rodinu civilistů, jejichž loď převrhli nebezpeční vodní dinosauři. Společně se ocitají na odříznutém zakázaném místě, kde kdysi vznikla utajená výzkumná základna pro původní Jurský park. V krajině osídlené rozmanitými dinosaury učiní zlověstný, šokující objev něčeho, co bylo před světem po celé dekády ukryto.

V hlavních rolích hrají Scarlett Johansson, Jonathan Bailey, Mahershala Ali, Rupert Friend, Ed Skrein a Manuel Garcia-Rulfo. Režíruje Gareth Edwards, scénář napsal David Koepp. Produkují Frank Marshall či Steven Spielberg. České datum premiéry v kinech je stanoveno na 3. července 2025.

Foto: Universal Pictures

Zdroje: NME, Digital Spy, World of Reel

Galerie: 8

Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu Jurský svět: Znovuzrození – První reakce jsou naprosto marné, raději si pusťte ukázku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2025 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest