V kinech jsme už viděli film Bitevní loď, jenž vychází ze stejnojmenné deskové hry. Na řadě jsou už nějaký čas Monopoly a nově i Whac-A-Mole.
Whac-A-Mole je zábavná arkádová hra z Japonska z roku 1975, ve níž hráč kladivem mlátí vyskakující krtky, aby získal body. Hra je o rychlosti a postřehu – čím víc krtků trefíš, tím vyšší skóre získáš. Postupně se hra zrychluje, krtci mizí čím dál rychleji a hráč musí být stále rychlejší a přesnější.
O zfilmování se postará hračkářská společnost Mattel a filmové studio Columbia TriStar (Sony). Mattel v kinech před dvěma lety bodoval hraným celovečerákem Barbie a naposledy dokončil film s angličáky Matchbox, kde se objeví John Cena. Whac-A-Mole má být napůl animovaný a napůl hraný film.
Jestli Whac-A-Mole neznáte, takhle vypadá v praxi:
Titulní foto je ilustrační, z přebalu domácí verze Whac-A-Mole hry od Mattelu
Zdroj: Deadline