Longlegs: Zabijácký horor v ukázkách motá divácké hlavy

Longlegs: Zabijácký horor v ukázkách motá divácké hlavy | Fandíme filmu
Neon
Zobrazit další 2 obrázky
Okultní thriller s psychotickým vrahem je stále tajuplnější.

Mrazivá novinka Longlegs láká na Nicolase Cage v roli zabijáka a na trailery a obrázky, kterým se daří vytvořit specifickou bizarní atmosféru, kterou žánroví fanoušci prostě budou chtít ochutnat. Jinak ale propagační kampaň pracuje usilovně na tom, abychom o filmu pokud možno nic nevěděli. Nebo jinak: Abychom dostali velké množství neurčitých signálů, ze kterých si prakticky nic konkrétního nevezmeme.

Nově zveřejněný plakát distribuční společnost Neon označila jako Sweet: Part One, následně zveřejněnou upoutávku jako Sweet: Part Two. Popisek videa říká: „Už od dětství chtěla chytit vraha“. V upoutávce se postupně vyjevují verše jakési básně. Krom toho ještě studio zveřejnilo seznam kroků, které jsou potřeba k tomu, abyste byli přijati...kamsi. Snad k FBI? (Seznam kroků můžete vidět dole v galerii). 

Celá propagační kampaň zkrátka zatím působí jako jedna velká hádanka. Tak uvidíme, zda bude před premiérou rozluštěna, anebo jde jen o ilustraci toho, že hlavolam k rozlousknutí bude i samotný film.

Hrdinkou příběhu je začínající talentovaná agentka FBI (Maika Monroe), která je přidělená k nedořešenému případu sériového vraha (Nicolas Cage). Vyšetřování se komplikuje a objevují se důkazy, které signalizují, že jde o okultní případ. Harker si navíc uvědomí, že je případ napojený na její osobní život. Musí jednat rychle, než zabiják znovu udeří. Dále hrají Alicia Witt a Blair Underwood. Snímek napsal a natočil Oz Perkins. Zámořské datum premiéry je stanoveno na 12. července. Na český termín teprve čekáme.

Podklady a foto: Neon

Galerie: 3

Longlegs: Zabijácký horor v ukázkách motá divácké hlavy | Fandíme filmu Longlegs: Zabijácký horor v ukázkách motá divácké hlavy | Fandíme filmu Longlegs: Zabijácký horor v ukázkách motá divácké hlavy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest