Superman: Legacy – Obsazený byl reportér Jimmy Olsen

Superman: Legacy – Obsazený byl reportér Jimmy Olsen | Fandíme filmu
HBO
Kromě mladého fotografa z Daily Planet dostane Lex Luthor okouzlující asistentku.

Obsazení pro chystanou komiksovku Superman: Legacy se nám postupně zaplňuje. Krátce po obsazení Lexe Luthora se dozvídáme, kdo ztvární Jimmyho Olsena. Představitelem se stal Skyler Gisondo, sedmadvacetiletý rodák z Floridy, kterého můžete znát z Bláznivé dovolené (2015), Noci v muzeu 3, ze Šprtky to chtěj taky, ze seriálů Santa Clarita Diet, Ve jménu našeho Pána či The Resort. Komiksovou roli si vyzkoušel v The Amazing Spider-Manovi, kde ztvárnil bratra Gwen Stacey.

Jimmy Olsen je fotograf deníku Daily Planet, kde pracují Lois i Clark. Obvykle je vykreslován jako někdo, kdo je mladší, než jeho kolegové, kteří jsou pro něj něco jako starší sourozenci. V komiksech vystupuje od roku 1938, objevil se skoro ve čtyřech tisícovkách komiksových sešitů! Postava v nějaké podobě fungovala skoro ve všech hraných Supermanových filmech a seriálech.

Vedle Jimmyho byla obsazena ještě Eve Teschmacher. Tuhle postavu ztvární Sara Sampaio. Portugalská modelka už hrála v řadě filmů a seriálů, ale vždy šlo o vedlejší role. V případě Supermana to nebude o moc jiné. Eve Teschmacher je Luthorova asistentka, někdy milenka či partnerka. Nejvíc prostoru dostala ve filmech Richarda Donnera, pro něž byla vytvořena. Do komiksů se propsala až později, ale vždy tam vystupovala jako vedlejší figura.

Nový film bude zaměřený na Supermanovu snahu vybalancovat své kryptonské kořeny s pozemskou výchovou. Kal-El je zosobněním pravdy, spravedlnosti a amerického přístupu k životu. Je ztělesněním laskavosti v čase, kdy má svět pocit, že je laskavost staromódní. Je to idealistický kluk z farmy, jehož největší slabinou je, že by nedokázal ublížit živé duši. Snímek bude volně inspirovaný duchem komiksové série All-Star Superman. Scénář napsal a režíruje James Gunn. V hlavních rolích vystupují Rachel Brosnahan a David Corenswet. Nicholas Hoult představuje Lexe Luthora. Dále hrají Isabela Merced, Nathan Fillion, Anthony Carrigan, María Gabriela de Faría a Edi Gathegi. Datum české premiéry je stanoveno na 10. července 2025.

Foto je ilustrační,

Zdroje: The Hollywood Reporter

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest