Johnny Puff: Secret Mission – Johnny Depp v hlavní roli animáku

Johnny Puff: Secret Mission – Johnny Depp v hlavní roli animáku | Fandíme filmu
Iervolino & Lady Bacardi Entertainment
Zobrazit další 2 obrázky
Parta odvážných papuchalků se vydává na nebezpečnou misi. Pusťte si trailer, seznamte se.

Kolem Johnnyho Deppa to žije a tentokrát naštěstí pracovně, nikoliv kvůli osobním skandálům. Do světových kin postupně směřuje historický film Jeanne du Barry - Králova milenka, v Maďarsku nedávno začalo natáčení Johnnyho režisérského počinu Modi a zveřejněný byl také trailer pro nový animovaný film Johnny Puff: Secret Mission.

Ten vychází z animované série Puffins. Ta byla uvedena v roce 2020 a obsahovala 250 krátkých epizod příběhů o papuchalcích, mořských ptácích ze studeného severu. Epizody krom krátkých příběhů nabízely dětem také různá ponaučení. Animovaní papuchalkové se dorozumívají specifickým žvatláním, které sám Depp popisuje, jako směs vlastního hlasu a zvuků, jaké vydávají skuteční papuchalkové.

Na seriál teď navazuje celovečerní film Johnny Puff: Secret Mission, kde se Johnny Puff a ostatní papuchalkové vydávají na tajnou misi, aby zachránili svou milovanou vesnici Taigasville před zlotřilými plány padoucha Otty von Walruse. Film režíruje Nestor F. Dennis a s premiérou se počítá na první čtvrtletí příštího roku.

Podklad a foto: Iervolino & Lady Bacardi Entertainment

Galerie: 3

Johnny Puff: Secret Mission – Johnny Depp v hlavní roli animáku | Fandíme filmu Johnny Puff: Secret Mission – Johnny Depp v hlavní roli animáku | Fandíme filmu Johnny Puff: Secret Mission – Johnny Depp v hlavní roli animáku | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest