The Kill Room: Uma Thurman a Samuel L. Jackson zbabrají podvod s uměním

The Kill Room: Uma Thurman a Samuel L. Jackson zbabrají podvod s uměním | Fandíme filmu
Uma Thurman
Z nájemního zabijáka se omylem stane umělecká senzace. Dvojka z Pulp Fiction po letech opět řádí v jednom filmu.

Uma Thurman a Samuel L. Jackson si nejsou cizí. Oba se objevili v Pulp Fiction a Kill Billovi 2. A i když spolu nestrávili mnoho času před kamerou, spřátelili se během propagace. Společně například také udělovali Oscara a na titulce můžete vidět Umu v momentě, kdy přišla Samovi loni pogratulovat k vystupování v divadelní hře The Piano Lesson.

Daleko víc času i před kamerou spolu mohli strávit ve snímku The Kill Room. Černohumorný thriller se natáčel už loni, letos si našel distribuci a na podzim by měl jít do kin. Thurman ve snímku hraje obchodnici s uměním, která se spojí s nájemním zabijákem a jeho šéfem (Jackson), aby společně vyprali špinavé peníze. Plán tak docela nevyjde a z nájemního zabijáka se nešťastnou náhodou stává senzace avantgardní výtvarné scény. Obchodnici to přiměje obratně balancovat mezi podsvětím a světem umění.

Snímek slibuje, že si bude střílet ze sběratelů umění. Zabijáka ztvárnil Joe Manganiello (Bez kalhot, True Blood: Pravá krev) a dále ve filmu vystupují Debi Mazar, Dree Hemingway, Amy Keum, Candy Buckley, Larry Pine, Jennifer Kim, Matthew Maher, Tom Pecinka a Alexander Sokovikov. Režírovala Nicol Paone (Friendsgiving). Uma Thurman patří mezi producenty snímku.

Foto: Uma Thurman

Zdroj: Variety

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest