Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller

Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu
Universal Pictures
Zobrazit dalších 8 obrázků
Už za pár dní uvidíme v našich kinech novinku od mistra záhad M. Night Shyamalana. Pusťte si poslední upoutávku.

Nebude to dlouho trvat a diváci v Českých kinech uvidí mysteriózní novinku od M. Night Shyamalana, který se na tajemno specializuje už od dob Šestého smyslu. V nejnovějším snímku Někdo klepe na dveře (Knock at the Cabin) se do víkendové chaty nic netušící rodiny vlámou čtyři útočníci a proklamují, že když se jeden ze členů rodiny dobrovolně neobětuje, skončí celý svět.

Čerstvě byl zveřejněný krátký film o filmu, kde sám Shyamalan a jednotliví herci hovoří o tématech filmu a o zážitku, jaký divákům přinese. Herci se dušují, že budeme spolu s protagonisty prožívat složité a zajímavé dilema, režisér zase hovoří o stísněné atmosféře, kterou se snaží vyvolat. Výjevy z upoutávky pak naznačují, že hrozba koncem světa by mohla být skutečná, tudíž by se vzpoura proti čtyřem útočníkům mohla proměnit v reálnou debatu o to, zda se některý z členů rodiny obětuje…

Dole v galerii pod videem najdete nejnovější uvolněné fotky a výtvarně stylizované plakáty.

Snímek se odehrává v odlehlé chatě v lesích, kde malá holčička spolu s rodiči tráví dovolenou. V chatě se objeví čtyři ozbrojení cizinci, rodinu zajmou a požadují po ní, aby učinila naprosto nepředstavitelnou volbu, pokud chce odvrátit apokalypsu. Rodina má v tu chvíli jen omezený kontakt s vnějším světem, přesto se musí rozhodnout, čemu vlastně věří. Dřív, než bude vše ztraceno.

V hlavních rolích hrají Dave Bautista, Rupert Grint, Nikki Amuka-Bird, Ben Aldridge, Jonathan Groff a Abby Quinn. Snímek bude v českých kinech uvedený 2. února 2023. Scénář a režie: M. Night Shyamalan. Snímek je adaptací románu The Cabin at the End of the World (Chata na konci světa) od Paula Tremblaye, ačkoliv Shyamalan původní látku pro film v klíčových aspektech poupravil.

Podklady a foto: Universal Pictures

Galerie: 9

Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu Někdo klepe na dveře: Krátký film o filmu představuje napínavý thriller | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest