Pacific Rim: Ještě jeden nabušený trailer

Pacific Rim: Ještě jeden nabušený trailer | Fandíme filmu
Idris Elba nám ještě jednou poví o zrušení apokalypsy. Z pátého traileru na Pacific Rim opět mrazí v zádech. AKTUALIZOVÁNO o další půlhodinu videa

AKTUALIZACE: Přidáváme další videa, konkrétně čtvrthodinový film o filmu, čtvrthodinu záběrů ze zákulisí a dva nové TV Spoty.

Možná si říkáte, že už těch trailerů bylo až až, avšak soubojů obřích mechů s Godzillami nejrůznějších tvarů a rozměrů není nikdy dost. Navíc se proslýchá, že přes veškerou epičnost, kterou souboje v trailerech servírují, jsme zatím ještě neviděli ani jeden záběr ze závěrečné obří bitvy, jež by měla trvat plných dvacet minut! Kéž by to byla pravda. Dole v galerii na vás čeká ještě jeden obrázek. Guillermo del Toro také utrousil další krátkou zmínku o Pacific Rim 2. Konkrétně by se chtěl zaměřit na propojení s mozkem Kaiju (nebo propojení více Kaiju mezi sebou), podobně jako se v aktuálním filmu dva lidští piloti propojují s obrovským kovovým strojem. A pozor, jednou větou se del Toro zmínil také o Hellboyovi 3 – momentálně se prý jedná se současným držitelem práv.

Pacific Rim - Pátý trailer

Pacific Rim - Film o filmu, behind the scenes

Zdroje: Pacific Rim Facebook, The Showbizz 411

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest