Joker 2 přibírá postavu z prvního filmu

Joker 2 přibírá postavu z prvního filmu | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 2 obrázky
Víme, kdy se pokračování Jokera začne natáčet.

Ve snímku Joker: Folie à Deux se nepřekvapivě vrací ústřední protagonista prvního filmu, Arthur Fleck (Joaquin Phoenix). Nebue však jediný. Filmaři chtějí vrátit před diváky ještě minimálně jednu další postavu. Tou je Sophie Dumond v podání Zazie Beetz. Momentálně probíhají jednání o podmínkách hereččina návratu.

Zřejmě si vzpomenete, že Sophie byla v prvním filmu Arthurova sousedka. K protagonistovi byla prakticky netečná, což je je o několik tříd lepší zacházení, než Arthurovi nabízel zbytek světa, ale Fleck to viděl jinak. Ten ve svém sebeklamu byl přesvědčený o tom, že se Sophie mají hlubší pouto. Bude zajímavé sledovat, jak vlastně bude Sophie do pokračování zapadat, popřípadě jak se k ní bude stavět nová postava Harley Quinn. Tu ve snímku bude představovat Lady Gaga. V komiksech je to Jokerova doktorka v ústavu Arkham, která pod záporákovým vlivem propadá šílenství a temným choutkám. Dvojice často vystupuje jako milenecký pár. Pokud to tak bude i ve filmu, mohla by mít Harley se svojí „konkurentkou“ docela problém.

Magazín Deadline, který zprávu jako první přinesl, zároveň uvádí, že natáčení filmu začne letos v prosinci.

Joker: Folie à deux podle nepotvrzených zvěstí má být muzikálem. Děj má být zasazený do prostředí ústavu Arkham, kde je Arthur Fleck zavřený. Zřejmě právě tam potká Harley Quinn, jež v komiksech vystupuje jako jeho doktorka, kterou Joker postupně manipuluje, týrá a má s ní pokřivený milostný vztah. Scénář filmu píše Todd Phillips, který pokračování zrežíruje, stejně jako první film. Joaquin Phoenix se vrací v hlavní roli. Harley Quinn hraje Lady Gaga, vrací se Zazie Beetz jako Sophie Dumond. Podtitul snímku je medicínský termín, kterým se označuje „sdílenou psychózu“, tedy psychiatrický syndrom, při němž se bludy přenášejí z jednoho člověka na druhého. Datum premiéry je stanoveno na 3. října 2024.

Foto je ilustrační, z prvního Jokera

Zdroj: Deadline

Galerie: 3

Joker 2 přibírá postavu z prvního filmu | Fandíme filmu Joker 2 přibírá postavu z prvního filmu | Fandíme filmu Joker 2 přibírá postavu z prvního filmu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest