Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer

Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 7 obrázků
V novém Netflix thrilleru se výzkum na vězních mění v poťouchlou zábavu.

Když Netflix představoval thriller Spiderhead, zdálo se, že by mohlo jít o takovou tu seriózní záležitost, plnou stylových pohledů na vědeckou práci, drsnou sondu do života vězňů a celkově o thriller s možná poněkud odtažitým vypravěčským stylem. Nově zveřejněný trailer nicméně signalizuje, že věci zřejmě budou trochu jinak. Upoutávka je dost rozverná, místy až roztančená. Nechybí jí nadhled a atmosférou, kdy se závažné potíže míchají s veselím, připomíná třeba Zlý časy v El Royale. A Chrisu Hemsworthovi role sebeuvědomělého golden boye dost sedí!

Sci-fi thriller se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti a Chris Hemsworth hraje Stevea Abnestiho, vědce, který v odlehlé káznici testuje na vězních nové drogy. Látky výrazně ovlivňují trestancům nálady, nebo dokonce schopnosti. Všechny účinky nicméně nejsou vždy jen pozitivní. Někdy se vlivem látky zamilujete nebo se vám okamžitě rozšíří slovní zásoba. Jakkoliv však má Steve čestné úmysly a vážně by rád lidem pomáhal, pod povrchem číhá temnota.

Ve věznici se primárně setkáme se dvěma vězni. Jedním je Jeff a hraje ho Miles Teller (Whiplash). Ten v životě udělal vážnou chybu, přes kterou se snaží přenést. S Abnestim úzce spolupracuje a vzniká mezi nimi něco jako přátelství. Je důvěřivý a upřímný, vyloženě takový ten typ se srdcem na dlani. Zato druhá výrazná vězeňkyně, Lizzy (Jurnee Smollett), je přesný opak. Ačkoliv ji to k Jeffovi táhne, tak v sobě všechno dusí, snaží se to překrývat povrchním optimismem a je dost tajuplná.

Snímek napsali Rhett Reese a Paul Wernick (Zombieland, Deadpool), na základě povídky Escape from Spiderhead od George Saunderse. Režíroval Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick, Tron: Legacy). Dále hrají Mark Paguio, Tess Haubrich, Angie Milliken a Stephen Tongun. Netflix film uvede 17. června.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 8

Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu Spiderhead: Chris Hemsworth vás nadopuje pro vědu. Pusťte si trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest