Přichází Satan! - Legendární horor dostane prequel

Přichází Satan! - Legendární horor dostane prequel | Fandíme filmu
20th Century Studios
Podíváme se do minulosti malého Damiena, syna Satanova.

Snímek The First Omen (zhruba „První znamení“ nebo v návaznosti na původní film „Satanův prvotní příchod“) vzniká už několik let a teď je kolem něj po delší době opět živo. 20th Century Studios najaly režisérku Arkashu Stevenson (Channel Zero, Legion), jež snímek natočí jako svou celovečerní prvotinu. Scénář společně s ní chystá Tim Smith. O zápletce filmu nevíme nic bližšího, avšak uvádí se, že dvojice scénář „přepisuje“

Je tedy možné, že upravují scénář, který pro projekt už před lety připravili Chad a Carey Hayesovi (autoři prvních dvou dílů V zajetí démonů). Ti onehdy také mnoho detailů neodhalili, nicméně uváděli, že by jejich snímek měl pojednávat o tom, kde se vlastně démonický chlapec vzal. I název by tomu mohl napovídat. V tuhle chvíli nicméně opravdu nevíme, zda se náhodou nezačíná psát úplně od začátku.

Původní The Omen (u nás „Přichází Satan!“) byl uvedený v roce 1978 a Gregory Peck v něm hrál amerického ambasadora, který je přesvědčený o tom, že jeho pětiletý syn je antikrist. Snímek slavil úspěch, následně tak vznikla tři pokračování, v roce 2006 remake a ještě televizní seriál. Nový snímek produkuje David S. Goyer.

Foto - Původní film Přichází Satan!

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest