Uncharted: Finální trailer konstantně ohrožuje život Toma Hollanda

Uncharted: Finální trailer konstantně ohrožuje život Toma Hollanda | Fandíme filmu
Sony Pictures
Zobrazit další 2 obrázky
Připravte se na dobrodružnou honbu a pokladem. Akční novinka už se blíží do kin.

Už za pár týdnů dorazí do kin adaptace videohry Uncharted, kde Tom Holland představuje veleúspěšného dobrodruha. Před časem jsem si stěžoval, že je kolem snímku docela mrtvo, tak ve studiu Sony chytli za nos a nasadili do éteru ještě jeden finální trailer.

Ten jako by se ještě jednou snažil připomenout, že Tom Holland je divácky oblíbený Spider-Man, protože jeho ústřední hrdina Nathan Drake se také neustále na něčem v upoutávce houpe. V lanoví létajícího historického korábu, na nákladu visejícím z letadla nebo na luxusním lustru na honosném večírku. Akční scény prokládá dobrodružné bádání nad starými mapami a Hollandovo pošťuchování s Markem Wahlbergem, jenž ve filmu představuje Drakeova nedobrovolného mentora.

Videoherní série je inspirovaná Indianou Jonesem a Tomb Raiderem. Jedná se o dobrodružnou akční adventuru, ve které cestovatel Nathan Drake pátrá po celém světě po pokladech a nejrůznějších historických tajemstvích. Jedním z poznávacích znamení her je, že nabízejí téměř filmový zážitek, a tak působily vždy jako dělané pro celovečerní adaptaci. Mladého Nathana Drakea si zahraje Tom Holland, jeho mentora Sullyho pak Mark Wahlberg. Režíruje Ruben Fleischer. Česká a slovenská premiéra je stanovena na 10. 2. 2022. 

Podklady a foto: Sony

Galerie: 3

Uncharted: Finální trailer konstantně ohrožuje život Toma Hollanda | Fandíme filmu Uncharted: Finální trailer konstantně ohrožuje život Toma Hollanda | Fandíme filmu Uncharted: Finální trailer konstantně ohrožuje život Toma Hollanda | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest