Harry Potter: Speciální setkání po letech v první upoutávce

Harry Potter: Speciální setkání po letech v první upoutávce | Fandíme filmu
Warner Bros.
Většina ústředních herců je zpátky, aby se ohlédli za dvacetiletým výročím Kamene mudrců.

V listopadu jsme se dozvěděli, že Harry Potter naskočí na soudobý trend, kdy se tvůrci a herci populárních sérií po letech setkávají k velkolepým speciálům. Obvykle to platí pro televizní seriály, když už něco podobného zažili Přátelé, Fresh Prince nebo Parks and Recreations. Teď ke zfilmování speciálu přistoupila i kouzelnická sága.

Studio Warner Bros. plánuje speciál uvést 1. ledna 2022 na HBO a Harry Potter: Return To Hogwarts (jak se plným názvem dílo jmenuje) slibuje podstatně lepší zážitek, než jen obyčejnou talk show někde v křesle. Ke dvacetiletému výročí od premiéry Harryho Pottera a Kamene mudrců se podařilo sezvat většinu klíčových hereckých osobností, v čele s Danielem Radcliffem, Emmou Watson a Rupertem Grintem. Chybět nebudou původní kulisy, film o filmu, rozhovory a mnohem víc.

V samotné upoutávce vystupují Robbie Coltrane (představitel Hagrida), Matthew Lewis (Neville) a Mark Williams (Arthur Weasley), kteří dostávají svou dopisní pozvánku do Bradavic. A pak už hurá na nástupiště 9 a ¾. Speciál se natáčel v Londýně v bývalých ateliérech, kde se Harry Potter natáčel a následně byly proměněny ve veřejnou exhibici pro fanoušky.

Podklady a foto: HBO/Warner

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest