Red Notice: The Rock honí mezinárodní lupiče v prvním traileru

Red Notice: The Rock honí mezinárodní lupiče v prvním traileru | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit další 2 obrázky
Podívejte se, jak to vypadá, když se Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot pokoušejí uprostřed akce přechytračit jeden druhého.

Akční dobrodružství Red Notice bylo loni jedním z prvních snímků, které se začaly natáčet uprostřed bezpečnostních pandemických opatření. Teď je tu konečně první trailer, jenž nám poodhaluje, jak se filmařům vedlo. A je třeba říct, že na první pohled to vypadá, že se omezené podmínky na snímku podepsaly. Celá řada scén nám viditelně ukazuje herce natočené před zeleným pozadím, jak jsou dodatečně naklíčovaní do jednotlivých prostředí. Ano, do nějaké míry by to jistě platilo i za obvyklých okolností, avšak v tomhle případě se zdá, že se se zeleným pozadím pracuje i u celkem banálních scén, jež by se jindy natočily prostě „naživo“. U takto „bondovsky“ laděných bijáků bývá rozmáchlá výprava jedním z největších taháků a v tomto případě naopak film působí zatím docela klaustrofobicky.

Když ale odhlédneme od technického zpracování, jak si po první ukázce snímek vede? Red Notice určitě nevypadá špatně. Nechybí artefakty, elegantní bály, vzájemné špičkování mezi protagonisty ani akce. Klidně bychom se mohli dočkat poctivé zábavy. Zároveň ale platí, že je všechno v ukázce dost standardní, jako podle příručky, bez nějaké na první pohled patrné invence a wow efektu. Dwayne Johnson těží z toho, že je opět za tvrďáka postaveného proti zločincům. Ryan Reynolds se opírá o polohu blbečka, který nikdy nezavře pusu. A Gal Gadot je zkrátka šarmantní. V některých momentech to vypadá, že tvůrci chtějí z The Rocka udělat jemného elegána, a to prostě nefunguje. Johnson je buldozer, jemuž to daleko víc sedí ve zpocené uniformě než v kvádru. A scény, jež vyžadují jiskření s opačným pohlavím, ty mu vyloženě nejdou. Ale zatím se opravdu bavíme jen o prvním traileru, tak si počkejme, jak to celé nakonec dopadne. Film uvidíme na Netflixu 12. listopadu.

Když Interpol vyhlásí Rudé oznámení (Red Notice), jde o zatykač nejvyšší možné platnosti, vydávaný pro ty nejnebezpečnějších mezinárodní zločince. Takto označené kriminálníky loví špičkový přeborník FBI na profilování pachateů, John Hartley (Dwayne Johnson). Celosvětové pronásledování jej uvrhne přímo doprostřed odvážného loupežného plánu, kdy je donucený spojit síly s nejlepším zlodějem umění Nolanem Boothem (Ryan Reynolds), aby dopadl celosvětově nejhledanější zlodějku umění, „Střelkyni“ (Gal Gadot). Začíná tak vysokoobrátkové dobrodružství, jež trojici pošle kolem světa, na taneční parket, do odlehlé věznice, do džungle a ze všeho nejhůř – do vzájemné společnosti. Režíroval Rawson Marshall Thurber, datum premiéry je stanoveno na 12. listopadu.

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 3

Red Notice: The Rock honí mezinárodní lupiče v prvním traileru | Fandíme filmu Red Notice: The Rock honí mezinárodní lupiče v prvním traileru | Fandíme filmu Red Notice: The Rock honí mezinárodní lupiče v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest