Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD

Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit dalších 8 obrázků
V příštím filmu Spider-Man vyhledá pomoc Doctora Strange. Jeho trable se tím však pouze znásobí.

V noci z neděle na pondělí na internet unikl první trailer pro komiksovku Spider-Man: Bez domova (Spider-Man: No Way Home). Teď je tu konečně oficiální verze ve vysokém rozlišení a také s dokončenými vizuálními efekty. Naplno si tak můžeme užít Peterovo (Tom Holland) potýkání s vyzrazením jeho tajné identity, nebo návrat starých známých záporáků na scénu. Nervózní drmolení u Doktora Strange potvrzuje, že navzdory tomu, že ve filmu přijdou vážné potíže, v sobě i napotřetí Spider-Man stále ponese velkou míru roztržité školácké atmosféry, která k Hollandově trilogii neodmyslitelně patří.

Krom traileru byla zveřejněna také oficiální synopse: Poprvé ve filmové historii je náš přátelský soused Spider-Man odmaskován. Nadále tak nedokáže oddělit svůj obyčejný život od toho nebezpečného superhrdinského. Když poprosí o pomoc Doctora Strange, jeho superhrdinský život se stane ještě nebezpečnějším, což jej donutí ptát se, co to doopravdy znamená být Spider-Manem.

Po událostech předchozího filmu se prokáže že Spider-Man (Tom Holland) nezavraždil Mysteria. Zároveň ale stále platí, že všichni znají jeho skutečnou totožnost, což Peterovi extrémně komplikuje život. Rozhodne se tedy navštívit Doctora Strange (Benedict Cumberbatch) a požádat jej o seslání zaklínadla, které by tuhle informaci vymazalo ze světa. Strange svolí, i když jej Wong (Benedict Wong) varuje, že je to příliš nebezpečné. Peter po celou dobu sesílání kouzla Doktora ruší, protože nechce, aby paměť byla vymazána i jeho bližním. To Strangeovi rozhodí koncentraci, něco se pokazí a do Peterova světa skrz trhlinu v časoprostoru vstupují záporáci ze starších filmů, kde Spider-Mana představovali Tobey Maguire a Andrew Garfield. Třetí Spider-Man má dorazit do kin 16.12. 2021. V hlavních rolích Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, Jacob Batalon, Tony Revolori, Tobey Maguire a Andrew Garfield. Režíruje Jon Watts.

Galerie: 9

Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu Spider-Man: Bez domova - Trailer je tady. V oficiální podobě a v HD | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest