Black Widow je nejočekávanější film letošního léta

Black Widow je nejočekávanější film letošního léta | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
Jak bude film dlouhý a jak bude vypadat v IMAXu? Pusťte si také nejnovější upoutávky.

Společnost Fandango, velký americký prodejce vstupenek, udělala průzkum mezi 4000 svými zákazníky, kterých se ptala, na jaký film se letos v létě nejvíc těší. Na pátém místě se umístil Shang-Chi, i když bude uvedený až 3. září. Na čtvrtém Sebevražedný oddíl, na třetím Rychle a zběsile 9, na druhém Tiché místo 2 a na prvním Black Widow.

Očekávaná marvelovka s definitivní platností dorazí do kin začátkem července, do českých kin 8. 7. Podle nejnovějších informací bude mít film 2 hodiny a 14 minut, z čehož 22 minut se v kinech IMAX roztáhne na plnou výšku plátna. A to je přitom Black Widow jednou z mála Marvel postav, které nemají superschopnosti a filmaři hovoří o tom, že její sólový snímek bude hodně introspektivní a daleko serióznější a víc při zemi než jiné marvelovky. Máme prý čekat tak trochu snímek ve stylu wolverinovského Logana, který pomůže pořádně rozkrýt Natashino (Scarlett Johansson) nitro. Jak to všechno dopadlo, se dozvíme už za měsíc.

Také byla zveřejněná nová upoutávka a několik klipů, které byly uvedené v rámci televizních talk-show. Všechny ukázky najdete v přiložených videích níže.

V akčním špionážním thrilleru Black Widow od Marvel Studios se musí Natasha Romanoff, alias Černá vdova, vypořádat se svou temnou minulostí a nebezpečným spiknutím, které se na její minulost váže. Je pronásledovaná silami, které se ve snaze dostihnout ji nezastaví před ničím. Přesto se musí Natasha popasovat se svojí špiónskou minulostí a vazbami, které zpřetrhala dávno před tím, než se z ní stal Avenger. Scénář filmu napsali Eric Pearson, Jac Schaeffer a Ned Benson. Režíruje Cate Shortland. V hlavní roli se vrací Scarlett Johansson. Dále hrají O-T Fagbenle, Florence Pugh, David Harbour a Rachel Weiss. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 8. 7. 2021.

Foto: Marvel

Zdroje: Games Radar, Total Film, IMAX, Deadline, Aamrit

Galerie: 2

Black Widow je nejočekávanější film letošního léta | Fandíme filmu Black Widow je nejočekávanější film letošního léta | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest