Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak

Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu
IFC Films
Zobrazit dalších 5 obrázků
Trailer představuje šetření v zasněženém městečku, kde mají místní ve svém středu krvelačnou bestii.

Nový snímek Werewolves Within (Vlkodlaci v nás) se odehrává v městečku Beaverfield, kde místní občany rozděluje návrh vedení plynového potrubí. Když rozhádané sousedy odřízne sněhová bouře od okolního světa v místní hospodě, musejí se nový polesný Finn (Sam Richardson) a pošťačka Cecily (Milana Vayntrub) pokusit udržet smír a odhalit pravdu za tajuplným stvořením, které začalo komunitu terorizovat.

V traileru se snímek tváří jako pohodová jednohubka, která by mohla potěšit příznivce klasických detektivek ve stylu Agathy Christie a žánrových dekonstrukcí. Patrná je také inspirace monster horory. Sám režisér Josh Ruben o snímku říká, že sám vyrostl nedaleko městečka, kde se natáčelo, kde vám všichni koukají přes rameno a strkají nos do vašich záležitostí. Snímek je tedy do velké míry o tom, jak dovedeme být hnusní jeden k druhému, o příšerách v nás. Zároveň ale Ruben nezastírá inspiraci Čelistmi, Policajty na baterky, Arachnofobií a filmy bratří Coenů.

Zajímavostí je, že čistě technicky vzato je snímek videoherní adaptací. Film vyprodukovala společnost Ubisoft Film & Television, která zatím vyrobila celovečerák na motivy svého hitu Assassin's Creed a do budoucna hodlá zadaptovat celou řadu svých dalších videoherních titulů. Werewolves Within je multiplayerová VR hra inspirovaná známou společenskou hrou Mafie (Městečko Palermo).

Podklady a foto: IFC Films

Galerie: 6

Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu Werewolves Within: V komediální detektivce řádí vlkodlak | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest