Black Adam: Natáčení začalo, The Rock přibral další důležité posily

Black Adam: Natáčení začalo, The Rock přibral další důležité posily | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 1 obrázek
Dwayne Johnson sdílel první zákulisní fotku a deset let připravované natáčení jeho komiksovky se rozeběhlo.

Tak je to tady. Jak píše producent Hiram Garcia na svém Instagramu, přípravy snímku Black Adam trvaly deset let. Dwayne Johnson vždycky toužil ostrého antihrdinu ze světa DC hrát, ale dlouho se zdálo, že si studio tak docela neví rady, co si s ním počít. Objevovaly se různé zvěsti o tom, že bude představený ve filmu nějakého jiného hrdiny. The Rock ale jen trpělivě vyčkával a fanouškům pouze vzkazoval, že si počká, až všechno bude vyladěné. To se nakonec podařilo, nicméně se ještě čekalo na okénko v Johnsonově kalendáři a následně na to, až covidová situace umožní natáčení. Teď se konečně všechno sešlo a v sobotu 9. dubna padla první klapka. Jednu z prvních si ostatně můžete prohlédnout níže na fotografii. Točí se v Atlantě, v americké Georigii.

Ještě než natáčení začalo, bylo obsazeno několik dalších rolí. Už dříve se k obsazení připojili například Pierce Brosnan nebo Noah Centineo. Nově je doplní třináctiletý Bodhi Sabongui. Nevíme, jakou roli by měl přesně hrát, ale dle The Hollywood Reporteru je „klíčová“. Vzhledem k hercově věku a egyptským kořenům lze spekulovat, že by mohl představovat Black Adama v mladém věku (ale je to opravdu jen můj osobní tip, na oficiální oznámení čekáme). Do jiné role byl obsazený James Cusati-Moyer. Ani u něj nevíme, koho by měl hrát. Produkce si jej všimla v divadelním představení Slave Play, za které je nominovaný na prestižní cenu Tony.

Příběh začíná před 5000 lety v zemi Kahndaq, která vzkvétala a byla protkána magií. Byla však vybudována na zádech otroků. Black Adam byl jedním z nich a už to dál nehodlal snášet. Proto povstal a postavil se za svůj lid. Lidi potřebovali hrdinu, ale měli jen jeho. A tak udělal, co bylo třeba. Za to však byl uvězněný na pět tisíc let do žaláře. Teď je konečně volný a přísahá, že tentokrát už jej nikdo nezastaví. Součástí snímku bude hrdinský tým JSA – Justice Societ of America (Americký spolek spravedlnosti) - Hawkman, Doctor Fate, Cyclone a Atom Smasher. V hlavních rolích Dwayne Johnson, Pierce Brosnan, Noah Centineo, Aldis Hodge, Quintessa Swindell, Sarah Shahi, Marwan Kenzari, James Cusati-Moyer a Bodhi Sabongui. Režíruje Jaume Collet-Serra. Datum premiéry je stanovené na 29. 7. 2022.

Zdroje: Hiram Garcia, Dwayne Johnson, The Hollywood Reporter, Deadline

Galerie: 2

Black Adam: Natáčení začalo, The Rock přibral další důležité posily | Fandíme filmu Black Adam: Natáčení začalo, The Rock přibral další důležité posily | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest