The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět

The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu
Huaxia Film Distribution
Zobrazit dalších 9 obrázků
Monster Hunter nestojí za moc a s The Rookies to zřejmě bude podobné.

Herečka Milla Jovovich (Resident Evil, Poslední přežije) by se občas vážně měla zamyslet nad tím, čemu se upisuje, protože v některých případech jsou výsledky více než bolestivé. Těžko jí vyčítat, že zkouší uspět s na první pohled atraktivními průměrnostmi jako Hellboy nebo Monster Hunter, poněvadž ty vskutku nějaký potenciál už kvůli viditelným produkčním hodnotám nabízí. Holt, někdy se zadaří, jindy zase nikoliv, ale co půvabná Ukrajinka čekala od akčního thrilleru The Rookies (Su ren te gong), to vážně netuším (vyjma příjemné výplatnice). Snímek čínského režiséra a scenáristy Alana Yuena (Ohnivá bouře) je již nějaký ten pátek hotový, leč širší distribuci se doposavad úspěšně vyhýbal. Nicméně nakonec se jej chopila distribuční společnost Shout! Studios a pošle ho mezi diváky 16. dubna 2021.

Huaxia Film Distribution
The Rookies (2019)

Dočkat bychom se měli natřískaného akčního dobrodružství odehrávajícího se hned na několika místech na světě, v němž si Jovovich střihne drsnou a tajemnou agentku, jež bojuje se zlem všeho druhu coby ústřední členka supertajné organizace "Order of the Phantom Knighthood". V tomhle případě se z ní stane hlava speciálního (nováčkovského) týmu, který se má vypořádat s velice nebezpečnou teroristickou hrozbou.

Nebudu lhát, trailer mě vůbec neoslovil. Akce bolí do očí, vizuál postrádá kvalitu (zdravíme další digibordel), upoutávce chybí gradace a osobně mě už Jovovich v těchto drsňáckých hereckých polohách vůbec nebaví. Klidně bych si vsadil, že snímek The Rookies zapadne mezi tunami obsahu a zanedlouho po premiéře po něm neštěkne ani pes.

Zdroj: ONE Media

Foto: Huaxia Film Distribution

Galerie: 10

The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu The Rookies: Milla Jovovich opět nasazuje drsňácký výraz a zachraňuje svět | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest