Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná

Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Zack Snyder také poodhalil podobu Jokera, kterého režisérského sestřihu filmu nově přidal.

Termín uvedení Justice League Zacka Snydera se blíží. O novém režisérském sestřihu se delší dobu ví, že bude mládeži nepřístupný. Teď ratingová agentura zveřejnila podrobnosti. Snímek nebude mládeži přístupný kvůli násilí a neslušnému jazyku. Můžeme tedy očekávat, že akce tentokrát bude podstatně ostřejší a ještě si u toho hrdinové sprostě zanadávají.

Co dalšího Snyder do svého čtyřhodinového sestřihu ještě přidával? Kupříkladu Jokera, který původně ve filmu vůbec nebyl. Do role se vrátil Jared Leto, který se Snyderem natočil novou scénu. Podrobnosti Jokerovy účasti zatím neznáme, ale je patrné, že bude vypadat jinak. Snyder sdílel rozostřenou fotografii, na které zdánlivě Leto připomíná Jokera v té podobě, v jaké jej ztvárnil Joaquin Phoenix.

Rozostřenou fotku najdete dole v galerii, kde k vidění také nejnovější fotka Wonder Woman (Gal Gadot), která vstupuje do prastaré stavby.

Zdroje: Zack Snyder, Film Ratings

Galerie: 4

Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná | Fandíme filmu Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná | Fandíme filmu Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná | Fandíme filmu Justice League: Z jakých důvodů bude mládeži nepřístupná | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest