The Falcon and The Winter Soldier: 1. trailer série s nástupci Captaina Ameriky

The Falcon and The Winter Soldier: 1. trailer série s nástupci Captaina Ameriky | Fandíme filmu
Marvel Studios
Zobrazit další 1 obrázek
České luhy a háje v první upoutávce nového Marvel dobrodružství zasazeného za události Avengers: Endgame. Známe datum premiéry.

Disney v noci měl velkou čtyřhodinovou prezentaci svých plánů do budoucna a Marvel dostal výrazný prostor. Mezi novinkami byl představený také první trailer pro minisérii The Falcon and The Winter Soldier. Ukázka potvrdila, že nová série bude svým podáním navazovat na filmy s Captainem Amerikou. Čeká nás tedy dobrodružství se špionážně/politickou příchutí, které se v rámci možností komiksového světa snaží tvářit realisticky. Z dialogů je patrné, že po událostech Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame stále panuje na světě chaos a bylo by potřeba, aby lidi (nebo minimálně superhrdiny) spojil nějaký symbol. Ideální by bylo, kdyby to byl Captain America, jenže ten odcestoval do minulosti. Bude třeba najít nějakou náhradu. A právě o tom bude minisérie pojednávat.

Čechy potěší, že tu a tam probleskne v upoutávce česká lokace – obzvlášť závěrečné vykračování superhrdinů po obyčejné české okresce musí u našince zákonitě vyvolat úsměv na tváři. Zároveň ale zůstává ze série stále dost skryto. Záporáci se prozatím ukázali jen minimálně a také John Walker (Wyatt Russell), úředně posvěcený Captainův náhradník, se zatím dost skrývá. Víc toho z něj uvidíte v našich starších příspěvcích, které se mimo jiné věnovaly natáčení v Česku. Pozotivní je také to, že se konečně dozvídáme nové datum premiéry. Minisérie bude uvedena 19. 3. 2021. Dole v galerii najdete nový plakát.

Minisérie The Falcon and the Winter Soldier pro Disney+ pojednává o osudech nástupců Captaina Ameriky po událostech Avengers: Endgame. V hlavních rolích se vracejí Sebastian Stan jako Winter Soldier a Anthony Mackie jako Falcon. Dále hrají Daniel Brühl jako Zemo a Emily VanCamp jako Agentka 13. Wyatt Russell se přidal jako U.S. Agent. Scénář píše Derek Kolstad, režíruje Kari Skogland. Datum premiéry je stanovené na 19. 3. 2021

Galerie: 2

The Falcon and The Winter Soldier: 1. trailer série s nástupci Captaina Ameriky | Fandíme filmu The Falcon and The Winter Soldier: 1. trailer série s nástupci Captaina Ameriky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest