The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu

The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Lidská rasa čelí hrozbě vyhynutí, ale má být ještě hůř. Krvežíznivé potvory si totiž brousí zuby na zbytky člověčenstva. AKTUALIZOVÁNO.

Aktualizace: Galerie doplněna o nový plakát.

Post-apokalyptických scifáren není nikdy dost, přičemž troška té hororové atmosféry vždy potěší. Režisér Jeff Renfroe nemá ve své režijní filmografii prakticky nic, co by stálo za řeč, tudíž spoléhat budeme spíše na herecký ansámbl, jemuž vévodí Laurence "Morpheus" Fishburne a (ne)stárnoucí Bill Paxton. Avšak klíčovou roli zřejmě sehraje kanadský mladík Kevin Zegers, kterého si pamatujeme z romantiky Láska podle předlohy či z mrazivého dramatu Frozen. Jistě, není to první hollywoodská liga, leč to nemusí být na škodu.

Příběh se odehrává v zasněžené budoucnosti, kdy lidstvo čelí nové době ledové. Slunce už si většina přeživších ani nepamatuje a podmínky obecně nejsou životu zrovna dvakrát nakloněny. Lidé žijí ve speciálních věžích, kde bojují proti nemocem, nedostatku jídla a vnitřním konfliktům. A sníh padá a padá. Nejistotu v řadách obyvatel kolonie číslo 7 ještě posílí tísňové volání z nedaleké "pětky". Trio dobrodruhů se rozhodne přijít všemu na kloub a vyrazí na záchrannou misi. V zemi ledu a mrazu ovšem narazí na ještě krutějšího protivníka, než je nevyzpytatelná příroda. Celé to vypadá jako mix filmů Den poté, 30 dní dlouhá noc a Věc, což činí z projektu záležitost hodnou vaší pozornosti. Trailer zavede do děje, představí hlavní postavy a předvede i ždibec z akčních sekvencí. V galerii pod upoutávkou můžete mrknout na několik fotografií. Uvidíme, co dokážou tvůrci z materiálu vytřískat. K dispozici by měli mít 16 milionů dolarů.

The Colony - Trailer #1

Galerie: 8

The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu The Colony: Trailer k post-apokalyptickému hororu | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest