Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna

Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu
DC Comics
Zobrazit dalších 9 obrázků
Z gumového muže se stane gumová žena. Alespoň to tak dle zákulisních informací vypadá.

Komiksový superhrdina Plastic Man nepatří mezi postavy, kterých by si filmový či televizní svět nějak extra všímal, ba naopak. Na konci sedmdesátých let sice vzniknul animovaný seriál The Plastic Man Comedy/Adventure Show, ale to je tak zhruba všechno. V nedaleké budoucnosti však bude tato "křivda" napravena, jelikož se chystá celovečerák či seriál, v němž by měl přehlížený hrdina sehrát klíčovou úlohu. Ačkoliv tato formulace není naprosto přesná, protože scenáristka Cat Vasko dostala dle informací serveru The Hollywood Reporter za úkol zpracovat materiál, ve kterém bude Plastic Man ženou. V tuhle chvíli je projekt v plenkách a neví se, zda se tato zásadní změna projeví i na změně názvu.

DC Comics
Plastic Man (komiks)

Plastic Man původně nepatřil do portfolia komiksového giganta DC, když jej stvořil v roce 1941 Jack Cole pro Quality Comics. V roce 1956 to ovšem v Quality Comics zabalili a spousta postav včetně Plastic Mana přešla za úplatu pod DC. Ten se v civilním životě jmenuje Patrick "Eel" O’Brian a jeho osud sleduje klasickou trajektorii "z podvodníčka/kriminálníka hrdinou". Jednoho dne je totiž O’Brian během zpackané loupeže postřelen a polit záhadnou chemikálií. Kámoši z gangu se na něj vykašlou a nechají jej napospas osudu. Když se hlavní hrdina probere, brzy zjistí, že získal schopnost různě roztahovat a natahovat své tělo a rovněž měnit tvar. Nakonec se rozhodne polepšit se a stane se policistou.

Těžko v tuto chvíli soudit, co s Plastic (Wo)Manem hodlají v DC dělat, ale snad se brzy dozvíme více.

Zdroj: THR

Foto: Quality Comics / DC Comics

Galerie: 10

Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu Plastic Man: Jeden z nejdivnějších superhrdinů mění pohlaví a míří na plátna | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest