Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování

Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu
NBC
Zobrazit dalších 9 obrázků
V případě úspěšného pokusu o oživení na filmovém plátně bychom se mohli dočkat nové značky, kterou rozšíří i hraný a animovaný seriál.

Znáte sci-fi sérii Buck Rogers in the 25th Century? Šlo o seriál vysílaný mezi lety 1979 a 1981, který započal stejnojmenný celovečerní film uvedený v kinech. Studio Legendary nyní dokončuje několikaměsíční jednání pro získání potřebných práv ke značce. Má v plánu novou filmovou adaptaci, která by v případě úspěchu vedla v nový propojený filmový a seriálový svět. Informoval o tom server The Hollywood Reporter.

Původně byl Buck Rogers představený v roce 1928 coby hlavní hrdina knihy Armageddon 2419 A.D. spisovatele Philipa Francise Nowlana. Vyprávěla o veteránovi první světové války, Bucku Rogersovi, který je po válce zasažený v Americe radioaktivním plynem, který ho uspí a Buck se probudí o takřka pět set let v budoucnu. Zde se připojuje ke konfliktu mezi různými gangy na území bývalých Spojených států.

Po vydání knihy se v následujících letech postava stala důležitou součástí americké popkultury. Dostala třeba také komiksovou a rádiovou adaptaci. A samozřejmě tu byl také zmiňovaný seriál Buck Rogers in the 25th Century. Začínal celovečerním filmem, který byl po úspěchu Star Wars uvedený i v kinech.

Příliš informací o nové adaptaci Bucka Rogerse známo není. Legendary má údajně dokončovat dohodu o právech či je dokonce již uzavřená. V případě úspěchu celovečerního filmu má studio vizi svět Bucka Rogerse rozšířit o televizní a animovaný seriál. Chce si tak vybudovat svou novou značku. Kdo nového Bucka Rogerse natočí a napíše k němu scénář zatím známo není. Producenty jsou Don Murphy a Susan Montford (série Transformers). 

Níže si můžete připomenout trailerem, jak vypadala série Buck Rogers in the 25th Century. V galerii z ní pak najdete fotky.

Zdroj: THR, foto: NBC

Galerie: 10

Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu Buck Rogers: Sci-fi klasika se dočká nového filmového zpracování | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest