Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2

Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit dalších 9 obrázků
Sacha Baron Cohen se vrací jako bizarní kazašský reportér Borat a tentokrát si bude dělat legraci především z americké politiky.

Filmový svět v posledních dnech oběhly překvapivé zprávy o tom, že se Sacha Baron Cohen po celých 14 letech vrací k jedné ze svých nejikoničtějších rolí - ke kazašskému reportérovi Boratovi. V polovině srpna byl herec fanoušky ve své roli spatřen v ulicích, nikdo však pořádně nevěděl, co přesně celá situace znamená a kam povede. Před pár dny bylo nakonec odhaleno, že své natáčení dokončilo a skutečně vyjde pokračování kultovní jedničky. Další detailní informace o něm však zpočátku nebyly známy. Později se však přeci jen něco málo objevilo.

Jednak byl odhalen samotný název - sequel by měl nést jméno Great Success, které parafrázuje virální hlášku z prvního dílu. Co je však důležitější, přiblížen byl samotný příběh. Hlavní hrdina se tentokrát ocitá v naprosto jiné situaci než v případě prvního snímku - stala se z něj totiž celebrita a na veřejnosti musí tudíž skrývat svou identitu.

Celkově by se dvojka měla mnohem více dotýkat a dělat si legraci z politických témat a celkové politické situace ve Spojených státech. Neměla by se vyhnout tématům koronaviru nebo vztahu amerického prezidenta Donalda Trumpa a Jeffreyho Epsteina, amerického milionáře a usvědčeného sexuálního delikventa a pedofila. Ve filmu by se měl objevit například americký viceprezident Mike Pence nebo bývalý starosta New Yorku a nynější Trumpův spolupracovník Rudy Giuliani. Kromě toho by podle zdroje serveru The Film Stage by pak jedno z nedobrovolných cameí mělo být schopno zničit i politickou kariéru nejmenovaného jedince.

Na další detaily o tom, kdo se ujal režie, nebo o studiu, které snímek vezme pod svá křídla, si budeme muset ještě počkat. Už nyní se však zdá, že by se sequel nemusel v žádném případě oproti svému předchůdci nechat zahanbit. Na závěr si můžete připomenout trailer jedničky.

Zdroj: The Film Stage

Galerie: 10

Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu Koronavirus či Trump, aneb do čeho bude rýpat utajovaný Borat 2 | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest