Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií

Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu
Saban Films
Zobrazit dalších 5 obrázků
Takovou kocovinu zažít prostě nechcete. Koukněte na trailer.

Tu a tam se stane, že to člověk malinko přežene a z večírku si příliš nepamatuje. Rána jsou to zpravidla bolestivá a nepříjemná a rozpomínání na události minulé noci nebývá jednoduché. V tomto směru mohou být oporou mobilní telefony a jiné chytré věcičky, v nichž se obvykle nacházejí fotky, videa a další kompromitující materiál. Přesně takhle postupuje i dvojice Christine a Neil, kteří mají po společně stráveném večeru také solidní okno. Mrknou se tedy na záznamy v mobilu a najdou nahrávku, na níž Neil vraždí půvabnou Christine. Přirozeně to nedává smysl, jelikož jsou oba v pořádku a zdraví, leč vztahu to na stabilitě dvakrát nepřidá.

Hororovou jednohubku Death of Me natočil Darren Lynn Bousman (Saw II, III, IV, Spiral: The Book of Saw) dle scénáře Ari Margolis, Jamese Morleyho III a Davida Tishe. Snímek je popisován jako mysteriózní thriller s tematikou černé magie. V hlavní rolích se představí Maggie Q, Luke Hemsworth a Alex Essoe. Premiéra byla stanovena na 2. října 2020 (kina + VOD).

Foto: Saban Films

Zdroj: Collider

Galerie: 6

Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu Death of Me: Režisér rebootu Saw si vražedně pohrává s černou magií | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest