Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu

Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu
Astrakan Film AB
Zobrazit dalších 6 obrázků
Temné uličky, zapadlé bary, hodinové hotely a spalující romance s členem Yakuzy v ulicích současné japonské metropole.

Hollywoodské bijáky jako Pobřežní hlídka s chutí dělají z Alexandry Daddario sexuální objekt. Novinka Lost Girls & Love Hotels se sexuality také úzce dotýká, ale v tomhle případě nejde o nějaké laciné lákání teenagerů výstřihem, ale o dramatickou snahu zkoumat něco hlubšího v nás. Snímek pojednává o učitelce angličtiny, která hledá sebe samu v neonových ulicích Tokia. Scénář napsala autorka knižní předlohy Catherine Hanrahan a režíroval William Olsson, který má za sebou Americkou aféru. Dole najdete atmosferický trailer, následuje oficiální synopse:

Lost Girls & Love Hotels (Ztracené dívky a hotely lásky) je opojná explorace současného Tokia a jeho duality. Hrdinkou je americká učitelka angličtiny Margaret (Alexandra Daddario) a snímek sleduje její noční pouť tokijským třpytivým nočním životem, ve kterém se Margaret snaží zapomenout bolestivou minulost a najít nový smysl života v náruči tajuplného Kazua (Takehiro Hira), člena Yakuzy. Provokativní příběh bere diváka na pouť skrz nejtemnější uličky Japonska, kde v zapadlých barech a hodinových hotelích milostná aféra oba dva roztrhá na kusy a celé je změní.

Snímek bude 18. září uvedený na VOD.

Galerie: 7

Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu Lost Girls & Love Hotels: Alexandra Daddario, láska a smyslnost v neonovém Tokiu | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest