Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra

Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu
Disney
Zobrazit dalších 11 obrázků
Herečka Marisa Tomei odhalila, kam chce, aby směřovala postava tetičky May. 

Tom Holland, charismatický mladík, kterého všichni známe jako Spider-ManaMarvel Cinematic Universe (MCU), si svoji roli pochopitelně zopakuje i ve třetím díle. Kromě Spider-Mana ho čeká další velká akční role a tou je Nathan Drake, hlavní postava z videoherní adaptace Uncharted. Světová pandemie koronaviru zastavila chod mnoha odvětví a dotkla se i natáčení filmů. Jak to ovlivní práci Toma Hollanda?

Premiéra Spider-Mana 3 se posunula na 5. 11. 2021 a její původní datum, 16. 7. 2021, si zabralo právě Uncharted. To se mělo dotočit předtím, než padne první klapka Spider-Mana, jenomže kvůli pandemii se bude muset natáčet více dní, s kratší natáčecí dobou v jednotlivých dnech a s méně herci. Studio Sony, se také bojí druhé vlny viru, která by mohla přijít na podzim. Pokusí se proto natočit co nejvíce filmů v létě. Na základě těchto skutečností se spekuluje o tom, že se Uncharted a Spider-Man 3 budou točit víceméně najednou a Holland nejprve natočí všechny scény jednoho filmu (následně bude štáb pokračovat bez něj), jen aby plynule přeskočil ke druhému natáčení, které taktéž do té doby bude točit všechny scény, při kterých nebyl zapotřebí. 

Další novinka se týká postavy tetičky May. Herečka Marisa Tomei ji pojala malinko jinak než její předchůdkyně a na postavě jí nejvíce baví její rázný charakter. Tetička May je kamarádská, milá a vždy se snaží pomoc. Je to také velká komunitní organizátorka, která pro blízký okruh lidí dělá vše, co může. Herečka doufá, že tahle její vlastnost dostane v dalším díle mnohem větší prostor a třeba se May dočká své vlastní příběhové zápletky. Nám nezbývá než doufat, aby se natáčení obou filmů vyvedlo co nejlépe a čekala nás skvělá podívaná.

Zdroje: Murphysmultiverse, Movieweb

Galerie: 12

Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu Spider-Man 3: Tom Holland má skákat z filmu do filmu, ať se navzdory krizi stihne premiéra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest